Strój do biura

Siedząca praca to dla jednych błogosławieństwo, dla innych męka, głównie dla zdrowia. Długotrwałe siedzenie może sprzyjać rozwojowi otyłości oraz chorobom żył. Mając typową pracę w biurze, musimy zapewnić sobie nieco ruchu, dzięki temu o wiele lepiej będziemy funkcjonować. Bardzo ważny jest także odpowiedni strój! Co zatem ubrać?

Rajstopy na żylaki

Przede wszystkim postawmy na strój elegancki, ale wygodni i nieco „casualowy”. Nie „wciskajmy się” w niewygodnie poliestrowe garsonki oraz koszule z akrylu. Postawmy na odzież oddychającą oraz taką, która szybko schnie! Pamiętajmy, że jeżeli mamy jeden dress code, pierzmy częściej ubrania i zakupmy kilka zestawów. Po całym, intensywnym dniu, z pewnością się nieco spocimy. Dobrze jest także zdecydować się na niektóre elementy garderoby uciskowe. Specjalne rajstopy na żylaki to świetny pomysł! Dzięki nim nie tylko nasze nogi będą wyglądać smuklej, ale także będą zdrowsze. Rajstopy na żylaki sprawią, że krew będzie lepiej krążyć ku górze, a co za tym idzie, unikniemy obrzęków nóg oraz chorób żył, np. groźnej dla naszego zdrowia niewydolności żył, czy mocno widocznych żylaków.

Jeżeli chcemy zakupić ciekawe i dopasowane do nas modele rajstop na żylaki, zajrzyjmy do sklepu kompresyjni.pl. Tam z pewnością znajdziemy najbardziej odpowiadającą nam parę rajstop. Wyglądają one naprawdę elegancko i zgrabnie, niczym nie odbiegają od „tradycyjnych” rajstop, a są o wiele „zdrowszą opcją” dla naszych zmęczonych siedzącą pracą nóg!

Dodaj komentarz